Veoteenused

Stekkor Transport osutab erinevaid veoteenuseid Eesti piires. Meie masinapargis on 7 kraanaautot koos haagisega, platvorm poolhaagis ning tenthaagis koos laaduriga. See võimaldab meil teostada erineva profiiliga vedusid. Aluste transport, suuremõõtmelised objektid, ülegabariidilised veod ning kauba laadimine – seda kõike me teeme.

Meie teenuseid saate olla kindel, et kauba kohaletoomine ei piirdu koorma sissesõiduteele maha panekuga või objekti piirile jätmisega. Soovi korral toome kauba täpselt sinna punkti kuhu teil on seda vaja – alused tehasesse, ehitusmaterjalid objektil kindlasse kohta ning vajadusel tõstame need kasvõi katusele valmis.

Veoteenuseid osutades aitame teil planeerida nii kauba laadimist kui mahalaadimist. Leiame lahendused, kuidas tööd teie jaoks kõige mugavamalt teostada. Meie jaoks ei ole ükski koorem liiga suur ega ükski sihtkoht liiga kaugel.

Ülegabariidilised veod ja transporditeenused platvormhaagisega. Stekkor Transport OÜ.

Meie kodubaasiks on Tartu linn, kuid veoteenuseid ning laadimistöid osutame kõikjal Eestis. Ei oma tähtsust, kas lähtekohaks või sihtkohaks Lõuna-Eesti – tegelikult osutame veoteenuseid kasvõi Narvast Kuressaarde.

Veoteenust osutame kõikide masinatega masinapargis. Lisaks on meie poolhaagisel komplektis ka kahveltõstuk, millega saame koormad kiirelt peale ja maha laadida ning sihtkohas õigesse punkti tõsta. Samuti osutame peale- ja mahalaadimist koos tõsteteenusega kasutades kraanaautosid. Tänu sellele on laadimise ja mahalaadimise protsess transporditöödel äärmiselt paindlik.

Meie masinapargis on 7 kraanaautot koos haagisega, platvorm poolhaagis ning tenthaagis koos laaduriga. See võimaldab meil teostada erineva profiiliga vedusid.

Tõste- ja veoteenused kraanaautodega aastast 2011. Usaldage tõstetööd oma ala spetsialistide kätte!