Tõsteteenused kraanaautoga

Tõstetöö kraanaautoga on meie põhitegevusala ettevõtte sünnist alates ning kogemusi antud valdkonnas on meil juba 20 aastat.

Kauba transport kliendi juurde või objektile, veose tõstmine soovitud kohta kiirelt ja turvaliselt. Meie masinapargis on 7 kraanaautot koos haagistega, mis võimaldab teostada ka suuremahulisi ja ajakriitilisi töid.

Meie jaoks ei ole ükski objekt liiga kitsas ega ükski koorem liiga suur – sõltumata sellest kas vaja on viia saun maakodu juurde ja tiigi äärde maha tõsta või katusekonstruktsioonid 20 meetri kõrgusele katusele tõsta või hoopis kiirelt enne kontserti lava püsti panna – meie kogenenud juhid suudavad ka kõige keerulisemad tööd teostada mängleva kergusega.

Tõsteteenused Eestis

Stekkor Transport teostab tõsteteenuseid kogu Eestis. Meie kodubaas on Tartus, aga koormaid veame kõikide punktide vahel Eestis ja teostame kraanaautodega tõsteöid seal, kus kliendil vaja.

Tõstetööd ja transport kraanaautodega. Suurim kraanaautode valik Lõuna-Eestis. Stekkor Transport OÜ.

Meie igapäevasteks töödeks on erinevad objektid ning ülesanded. Meie hoolde võib usaldada tõstetööd, kui teil on pooleli näiteks:

 • Ehitusmaterjalide tõstmine ehitusobjektil, sealhulgas katusele ja kõrgematele korrustele
 • Element- ja moodulmajade montaaž
 • Palkmajade montaaž
 • Metallkonstruktsioonide montaaž
 • Betoonkonstruktsioonide montaaž
 • Paatide ja jahtide vette ja veest välja tõstmine
 • Sandwich-paneelide montaaž
 • Valgustuspostide, portaalide ja konsoolide paigaldus
 • Rõdude paigaldus
 • Reoveemahutite paigaldus
 • Teeviitade paigaldus
 • Fermide montaaž

Lisaks veel kõikvõimalikud tööd, mille käigus on vaja tõsteteenust.

7 põhjust, miks usaldada tõstetööd meie kätte

Kõik meie autojuhid on pikaajalise kogemusega ning erialase koolitusega. Lisaks C kategooria juhilubadele ning kutsetunnistusele on juhid läbinud hüdrotõstuki koolituse ning omavad vastavaid tunnistusi. Tänu sellele saame tagada, et teie planeeritud tööde graafik ei muutu transpordist ning tõstetöödest tulenevatest viivitustest. Meie motoks on olla teile usaldusväärne koostööpartner ning see peegeldub kogus meie meeskonnas.

Kõik hüdrotõstukid on varustatud kaugjuhtimispuldiga, mis võimaldab operaatoril olla tõstetava koorma kõrval. See omakorda tähendab seda, et koorma pealelaadimise ja mahalaadimise ajal hoiab kogenenud silmapaar kõikidel üksikasjadel silma peal. Mööda laadimised, kraanaga seinte või lagede rikkumine ja muud tõrked on juba eos välistatud, tagamaks kiire ja turvalise tõsteteenuse.

Meie masinapargis on haagised ning kõik meie kraanaautod saavad veoteenust osutada ka suurematele koormatele. Alati ei pea tulema kahe autoga või mitu korda sõitma – kui võimalik siis teine pool koormast laaditakse haagisele ja niimoodi saab tööd teostada kiiremini ja teie jaoks soodsamalt.

Lisaks CRM kindlustusele on meil ka vastutuskindlustus vähendamaks vääramatust jõust tulenevaid riske. Kui tõstetöödel peakski juhtuma ennenägematu, siis me ei jäta teid omapäi tagajärgedega tegelema.

Pakume oma klientidele tõstetööde ja kraanaautode töödel konsultatsiooni. Tuleme ise objektile kohapeale ning vaatame üle, kuidas ja mida on võimalik kraanaautodega tõsta. Teie kui klient ei pea üksikasjade pärast muretsema – tänu pikaajalisele kogemusele suudame olukorda täpselt hinnata ning ette näha erinevaid detaile, mis tõstetöödel võivad segavaks faktoriks osutuda.

Stekkor Transporti on läbi aastate usaldatud väga paljude projektide teostamisel. Meie oleme kohal siis, kui tehakse ettevalmistusi Tartu Maratoni Kuubik üritustel, me oleme kohal siis kui suurematel ehitusobjektidel on vaja kiirelt ehitusmaterjalid kitsastes oludes paika tõsta. Samuti oleme strateegiline partner Kaitseliidu Tartu Maleval, vajadusel tagamaks neil ülesannete sujuvamat täitmist.

Kõik kliendid ei ega tõstetööd ei ole ühesugused. Me mõistame klientide erivajadusi tõstetöödel ning oleme selleks ette valmistunud. Meie masinad on varustatud tõstetööde teostamiseks vajalike tõstevahenditega – tõstetraaversid, tõstehargid, tõstetropid, tõsteketid, kivikahvlid, fermi paigaldamise abivahendid jms on meil olemas kas koguaeg auto peal või võtame kaasa kodubaasist.

Tõste- ja veoteenused kraanaautodega aastast 2011. Usaldage tõstetööd oma ala spetsialistide kätte!